| MamaligaCuCarnatzy a întrebat:

Vi se pare iubita lui IHP(Tsuki) o frumusete iesita din comun?
Salut TPU! Mai tot timpul cand ma uit pe canalul de yt sau pe instagramul sau Facebook-ul lui Pink sau lui Tsuki vad comentarii gen"Tsuki e cea mai frumoasa".Mie unul nu mi se pare mare frumusete...hai sa zicem, in unele poze parea draguta dar oricum de la a fi draguta pana la foarte frumoasa(cum spun aia prin comentarii) e cale lunga.Ma gandesc ca probabil ei in sinea lor nu o vad asa frumoasa dar lasa comentarii de genul asta doar ca sa fie draguti si s-o incurajeze.
In fine, voi ce credeti? Vi se pare ca Tsuki (iubita lui Ihatepink) este o mare frumusete?

2 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Nup,am vazut fete mai frumoase ca ea la magazin
https://i.ytimg.com/vi/cLBOFJPjOLw/maxresdefault.jpg

| Yee a răspuns:

Yee(Salut)! Asa li se scriu tuturor persoanelor cunoscute in comentari, in special la fete. Da, e oarecum de incurajare.