| anonim_4396 a întrebat:

Voi cand cititi o carte, cititi repede? Eu pot spune ca da, in 30 de minute citesc 30-40 de pagini

5 răspunsuri:
| Deaad a răspuns:

Citesc minim 100 de pagini pe zi, maxim 150.
Odata am reusit chiar si 200 de pagini ca nu am mai asteptat pana ziua urmatoare sa termin o carte.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oau. Tipul asta citeste chestii, si o face foarte repede. De astazi il recunosc ca fiinta inteligenta.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da, asa sa faci

| Felissa13Eden a răspuns:

Eu citesc mai greu, pentru ca sunt dislexica, dar nu-i bai, imi face placere si asa big grin

| FluturicaMicaMica a răspuns:

Si eu citesc repede! În 30 de minute citesc între 30 si 50 de pagini.