| Happyjump a întrebat:

Voi cât la suta din barbati credeți ca sunt misogini?

Răspuns Câştigător
| Wøodenpints a răspuns:

Probabil nu prea mulți. Dar acum depinde de fiecare.
Dacă ești misogin cu absolut orice femeie doar din cauză că-i femeie, ești idiot.
Eu cred că orice bărbat ar trebui să fie misogin cu orice femeie care merită asta.
Și sunt destul de multe care merită tratate doar cu scârbă și dispreț.

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu 97%, 3% il tin pentru buna conducta relatie client - vanzatoare si ajutor pe TPU. De relatii nici sa nu aud ca iau foc pe moment.

| RAY a răspuns:

Si eu cateodata sunt misogin cand vad ca o fata ma minte in fata ca nu vrea fizic ok ne intarnim apoi vad ca o intereseaza,sincer o fata sincera inca nu am intarnit nici serioasa in scimb am vazut mincinoase,prefacute,ipocrite intelegeti tu,nu sunt ca vreau si ca asta observ,dar nu toate sunt asa am vazut si fete harnice,serioase,harnice,chiar in vara asta lucra,facultate,curs ma bucurat uite o fata ambitionata ce legatura au alea cu aia nici una,o adevarata femeie e hotarata,ambitionata, stie ce vrea, sincera, seriosa inteleg ca aveti nevoie de protectie fianciara sunt de acord fiti sincere e asa greu? eu sunt pro drepturi egale, intre sexe acuma cu intrebarea nu stiu cati eu stiu ca am suferit si am fost o perioada dar nu pot generaliza ca toate sunt la fel

| unknøwn a răspuns (pentru RAY):

Hai să-ţi explic eu care-i adevărul.
Pe fete le interesează:
-personalitatea
-aspectul fizic
-statutul social
-banii
Asta contează, în ordinea scrisă. Aspectul fizic normal că contează. MULT. Dar nu mai mult decât personalitatea. Adică dacă nu arăţi OK măcar, degeaba ai personalitate calumea.
Ei bine...din câte văd tu ai multe probleme.
1 la mână, crezi că femeile sunt doar nişte profitoare care vor banii tăi(frustrare şi gândire greşită, exact ca oamenii ăia săraci care spun că: Oamenii bogaţi sunt al dracu, au fiţe, mie nu îmi plac banii. Păi uite d-asta tu eşti sărac şi ăia bogaţi nu. Pentru că ţie nu îţi plac banii).
2 la mână, statutul social nu ţi-l cunosc, bănuiesc că unul nu prea bun din moment ce ai timp să-ţi faci atâtea frustrări.
3 la mână, aspectul fizic, păi scuză-mă prietene... dacă nici măcar tu nu eşti mulţumit de aspectul fizic, atunci nimeni n-o să fie.
4 la mână, personalitatea. Ai mari probleme de personalitate. Multe frustrări şi multe concepţii greşite legate de femei. Multe exagerate. Uite d-asta nu ai prea multe femei, pentru că nici-unei tipe nu o să îi placă vreodată frustraţii.
Înţelegi?
Aşa că schimbăţi atitudinea dacă vrei să obţii ceva... dacă nu, continuă cum eşti şi bucură-te de insucces!

| CoquineNoire a răspuns (pentru unknøwn):

Ti-ai gasit elev caruia sa-i predai lectii de viata si de iubire...nu vezi ce al dreacu' de haotic scrie? te ia ameteala daca dai o raita pe la raspunsurile lui laughing

| RAY a răspuns (pentru unknøwn):

1 nu-i adevarat asta soramea munceste din greu si arata super niciodata nu a profitat din contra asa o fata ca ea numai exista la fel toate sororile mele, am cunoscut fete care muncesc din greu si au ambitie, eu nu cred ca sunt profitoare si ca sunt rodul evolutiei noastre de milioane de ani, au nevoie de protectie

si nici n-am nimic cu oamenii bogati le apreciez

2 cei bogati nu au frustrati daca tu spui
3 ce legatura are asta cu intrebarea mea
4 bine asa o sa raman pa

| SalvatoreLeon a răspuns:

99%

| 010101012 a răspuns:

70%. Acum, fiecare cu opinia lui

| Finetti1313 a răspuns:

Pana acum credeam ca 100%, dar am mai cunoscut si niste tipi care mi se par diferiti si destepti. Toti au momente se prostie si nesimtire, dar sunt si ok intr-o masura. happy

| AnoOo a răspuns:

Voi cat la suta din femei credeti ca sunt parasute? numai pe interes? straight face

Ce intrebare pui si tustraight face

| gabriela2201 a răspuns (pentru AnoOo):

0.01%

| loverboy111 a răspuns (pentru gabriela2201):

Atatea sunt neparasute. Restu sunt. big grin

| GLu a răspuns (pentru AnoOo):

Raspuns printr-o intrebare.