| AvalohAlyn a întrebat:

Voi ce faceti cu timpul vostru liber?

Răspuns Câştigător
| Cameliapantiru a răspuns:

Citesc, vizionez filme, ies la plimbari in natura si fotografiez, gatesc (in special prepar prajituri/dulciuri), ascult muzica, merg la teatru/cinema/concerte/opera/lansari de carte/expozitii, ma joc cu catelusa mea, ies la terase/cafenele/cofetarii, la shopping si la coafor cu prietenele, raspund intrebarilor de pe TPU, citesc articole pe net, trimit e-mailuri elevilor si amicilor mei.

10 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Îl irosesc făcând nimic.
Şi am o grămadă de timp liber.
Mda.

| AFR81 a răspuns:

Stau pe TPU, stau pe Facebook, ascult muzica, merg la pariuri, urmaresc meciuri de tenis, fotbal, handbal, baschet, snooker, darts, joc tenis, joc biliard, joc darts, citesc si cam atat.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pierd vremea sad

| R0R0 a răspuns:

Citesc! love struck

| Florentina9210 a răspuns:

Dorm!

| deeeaqq a răspuns:

Stau cu prietenii.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Ma relaxez, mai stau pe TPU, ma joc pe calculator, diverse lucruri obisnuite.

| 熊Panda熊 a răspuns:

Mergem cu prietenii undeva, discut cu familia, ma plimb, teme happy, activitati extrascolare, citesc uneori, etc. etc.

| SamyBro a răspuns:

Laba,

| madutzatha25 a răspuns:

Variante de examen la matematica si compuneri la romana!