| AvalohAlyn a întrebat:

Voi ce faceti cu timpul vostru liber?

Răspuns Câştigător
| Cameliapantiru a răspuns:

Citesc, vizionez filme, ies la plimbari in natura si fotografiez, gatesc (in special prepar prajituri/dulciuri), ascult muzica, merg la teatru/cinema/concerte/opera/lansari de carte/expozitii, ma joc cu catelusa mea, ies la terase/cafenele/cofetarii, la shopping si la coafor cu prietenele, raspund intrebarilor de pe TPU, citesc articole pe net, trimit e-mailuri elevilor si amicilor mei.

10 răspunsuri:
| SamyBro a răspuns:

Laba,

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Ma relaxez, mai stau pe TPU, ma joc pe calculator, diverse lucruri obisnuite.

| deeeaqq a răspuns:

Stau cu prietenii.

| 熊Panda熊 a răspuns:

Mergem cu prietenii undeva, discut cu familia, ma plimb, teme happy, activitati extrascolare, citesc uneori, etc. etc.

| madutzatha25 a răspuns:

Variante de examen la matematica si compuneri la romana!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pierd vremea sad

| AFR81 a răspuns:

Stau pe TPU, stau pe Facebook, ascult muzica, merg la pariuri, urmaresc meciuri de tenis, fotbal, handbal, baschet, snooker, darts, joc tenis, joc biliard, joc darts, citesc si cam atat.

| R0R0 a răspuns:

Citesc! love struck

| Florentina9210 a răspuns:

Dorm!

| Alyra a răspuns:

Îl irosesc făcând nimic.
Şi am o grămadă de timp liber.
Mda.