| alexiulian15 a întrebat:

Voi ce părere aveți de bărbații care își bat nevestele și copiii?

Răspuns Câştigător
| 1997onur a răspuns:

Pai aia mai sunt bărbați adevărați care își bat copii și nevestele pe bune? niciodată Niciun bărbat adevărat nu ar ridic niciodată măna la copii lui și soția lui când un bărbat ridică mână la soția lui și copii lui nu-i iubești cu adevărat. Când îți iubești Nevasta când îți iubești copii copii tăi soția ta nu ai cum sa ridici măna la ei nu ai cum sa faci așa ceva este imposibil sa ridici măna la copii tăi și soția ta în momentul și clipa care un om a ridicat măna la copii lui și soția lui ăla nu mai este un tată adevărat și un bărbat adevărat și nici pe soția lui nu o iubește cu adevărat.

5 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Nu-s bărbați clar. Ăștia nu merita sa aibă o familie. Putem avea doar o părere foarte proasta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Smardoi între 4 pereți.

| Georgexyz99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai no, sa se creada smardoi cu cineva care e pe aceeasi lungime de unda cu ei, nu cu oameni mai slabi decat ei...

| Crescent a răspuns:

Nu se pot numi barbati

| elemonis a răspuns:

Buna.
O parerea foarte rea, logic!
O persoana cu un suflet bun, educata, respectuoasa, cu valori nu ar face asa ceva.