| Furnicuta000 a întrebat:

Voi chiar credeti ca Alexandru Cumpanasu o sa iasa presedinte? Ati vazut cati oameni a manipulat?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Nu,tot presedintele actual va castiiga

14 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

E irelevant. Daca citesti Constitutia ai sa vezi ca presedintele romaniei nu prea are nicio putere autoritara, Parlamentul si Guvernul controleaza statul.

| Furnicuta000 explică (pentru mentholinks):

Da dar macar sa nu fie un oportunist, un mincinos si un manipulator ca asta (nu ca altii nu ar fi dar nu asa).
Macar Iohannis are fata de presedinte.

| Dismally a răspuns:

N-am auzit sa candideze dar oricum nu are sanse. Momentan cred ca lupta se va da intre Iohanis si Barna.

| Furnicuta000 explică (pentru Dismally):

A zis la inceput ca intentia lui nu e sa candideze sau sa se foloseasca de cazul fetei pentru interesele lui politice ci doar vrea sa faca dreptate, iar acum a anuntat ca va candida si manipuleaza lumea laughing

| Dismally a răspuns (pentru Furnicuta000):

In cazul acesta e un om de tot rahatul, chiar si pentru un politician roman, sa te folosesti de un astfel de caz pentru a castigat capital electoral e prea mult, cu atat mai rau in cazul lui fiind si ruda cu victima...

| Furnicuta000 explică (pentru Dismally):

De fapt cica el nu a cunoscut-o niciodata pe fata. Este var indepartat prin alianta cu tatal fetei, e mult sa se autointituleze unchiul ei.

| Dismally a răspuns (pentru Furnicuta000):

Este clar ca nu a fost niciodata interesat cu adevarat de soarta fetei, a vrut doar sa apara la TV, sa devina cunoscut.

| deeeaqq a răspuns:

Nu

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred că între Miron Cozma și Viorel Cataramă se dă bătălia

| Furnicuta000 explică (pentru anonim_4396):

Imagineaza-ti sa castige Miron Cozma laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Furnicuta000):

Vine tare și Bogdan Stanoevici din spate