| crissmay a întrebat:

Voi chiar credeti in tampenia aia cu sfarsitul lumii pe 21 mai? Pai gandim logic, daca ar fi vent sf. lumii de cate ori s-a spus pei cred ca reinviam de 10000000 deroi, am vazut la stiri ca nu stiu ce batran(sa nu-i spun mos) de vreo 72 de ani care are o retea de radio crd, si transmite ca va veni sf. lumii, crd ca atunci o sa fie sf. lumii la el in cap

1 răspuns:
| shainitainii a răspuns:

Eu nu cred! Numai Dumnezeu stie ce se va intampla... nu te lua dupa tot ce se aude la TV. Cand o fi sa fie... o sa fie si gata. Oricum nu vei putea schimba nimic.