| lulugabi a întrebat:

Voi credeti ca ce un om moare sufletul ramane pe pamant? daca da ce va face sa credeti asta?

3 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Nu prea.Eu cred că după ce moare, ajunge un nimic.Doar un cadavru aruncat la 2 metri sub pământ, deci şi aşa-zisul "suflet" moare.

| DanielW a răspuns:

Mai culturalizeaza-te, uite-te pe Discovery la emisiuni cu fantome, adevarate, de la 10 la 12 seara vineri si de la 2 la 4 dimineata sambata in reluare.

| AleexNC a răspuns:

Da cred, in primul rand cam a zis si danilew uitete pe discovery, emisiunea se numeste fenomene stranii de unele lucruri ramai uimit si in al doilea rand stiu ca mai demult s-a intamplat ceva la mine in casa. Si nu ramane pentru totdeuna pe pammant, doar temporar!