| mentholinks a întrebat:

Voi cum priviti sexul opus voua? Superior, inferior sau egal?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Egal ca respect, dar total diferit.

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Uni prin anumite calitati sunt superiori fata de alti indiferent de sex,uni sunt mai inteligenti ca alti,uni sunt mai frumosi,uni au mai multi banii etc
egalitatea de sanse e doar o iluzie
legat de sexul opus il consider superior,fetele sunt mai sociale,sunt mai mature,rationale, inteligente, mult mai puternice, as vrea eu sa vad un barbat ca naste atunci sa vorbim de sexul puternic, einstein avea creier de femeie

| RAY a răspuns:

Alexandruhet18 ai dat eronat aiurea, ma copile o femeie ti a dat viata si tu le consideri inferioare, se vede prostia masculina, fix ce am scris si eu

| T0T a răspuns:

Inferior, clar.

| lpavel a răspuns:

EGAL! Toti suntem oameni!

| VibeTrix a răspuns (pentru lpavel):

Nu exista egalitate. Gandeste-te ca mereu e cineva superior noua, cineva care ne conduce. Daca am fi toti egali, e clar ca nu ne-am intelege.

| lpavel a răspuns (pentru VibeTrix):

Intrebare se refera intre sexe nu in general...

| SilentRain a răspuns:

Egal

| VibeTrix a răspuns:

Inferior hahahaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.tpu.ro/......-unul-are/

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

"de cat e de... si de cât oferã..."

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi s-a parut amuzant raspunsul ei de acum ceva timp. Eu ca purtator de penis daca ziceam asa ceva vezi domne eram mare sexist. Dar fetele nu au vreo treaba cu asta. Stupiditatea zilei de azi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In niciun fel.Nu e ca si cum as putea generaliza.N-am de ce sa-l consider inferior, cu atat mai putin superior. Egal, poate doar din anumite puncte de vedere, dar depinde de la om la om.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu existã superioriate, inferioritate sau egalitate. Suntem oameni dar avem o biologie diferitã.

| Golyat18 a răspuns:

Marea majoritate a fetelor le vad inferioare mie, dar mi-ar place o fata superioara mie.
Ou deja am erectie.