| SweetSacrifice a întrebat:

Va acceptati asa cum sunteti? Sunteti mandrii de ceea ce sunteti?

15 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Da. Imi place de mine asa cum sunt si ma accept, iar daca vreau sa schimb ceva (dar nu prea se intampla asta), atunci asta am sa fac, iar in cele mai multe cazuri, reusesc fara prea mari probleme.

| ionutzul31 a răspuns:

DA!
Nu stiu de ce, dar in general sunt mandru de mine de neamul meu si de amprenta culturala pe care o port.
"The Patriot" nu alta laughing

| SweetnothingAli a răspuns:

In proportie de 90 la suta ma accept dar sunt foarte critica cu mine insumi si de aceea inca mai sper sa pot schimba multe lucruri deoarece sunt constienta ca pot si vreau mai mult si incerc sa nu ma las niciodata pe o ureche zicand lasa ca merge si asa.

| ski a răspuns:

Well...cred ca toti avem complexe dar, trecand peste asta, mie imi place de mine laughing nu sunt neaparat mandra de mine, sa zicem doar ca am invatat sa ma apreciez pe mine insami big grin

| ZK a răspuns:

Da,sunt mândru de mine, şi aşa voi fi mereu.Nu regret nimic din ce am făcut.

| SookiexD a răspuns:

^^ Daca mi-ar pica o valiza cu bani din cer. Viata mea ar fi perfecta laughing! in rest, da.Incerc sa imi traiesc viata din plin prin tot ce fac. Pentru ca daca m-as gandii la cea de dupa asta, as fi prea curios xD si deja sunt laughing.

| SongokuJR a răspuns:

Acum fara suparare dar de ce tot pui intrebari din astea?laughing

| SweetSacrifice explică (pentru SongokuJR):

Din astea cum? Vrei sa intreb cat de sexy e Enrique fara tricou sau ce?

| SongokuJR a răspuns (pentru SweetSacrifice):

Nolaughing Mai bine spui cat de sexy e pamela fara sutienbig grin

| SweetSacrifice explică (pentru SongokuJR):

A,la astea te pricepi sa raspunzi...

| SongokuJR a răspuns (pentru SweetSacrifice):

Pai da, logicbig grin Doar nu vrei sa iti zic ce bine arata C.Ronaldo nu?laughing

| SweetSacrifice explică (pentru SongokuJR):

laughing Nu la asta m-am referit.Pff, vroiam sa zic ca te pricepi la genul asta de intrebari. rolling on the floor

| SongokuJR a răspuns (pentru SweetSacrifice):

UuU, acum ca ti-ai dat seama ma simt flatatbig grin

| SweetSacrifice explică (pentru SongokuJR):

Ma bucur ca ai descoperit ca esti bun la ceva. happy

| SongokuJR a răspuns (pentru SweetSacrifice):

laughing