| sonya a întrebat:

Voi sunteti ingrijorati ca razboiul din Ucraina va deveni un razboi mondial?
Comentati si dati si o nota de la 1 la 5, unde 1 = deloc ingrijorat, 5 - foarte ingrijorat.
Mie, sincer, imi e cam frica.

165 răspunsuri:
| Minerva9709 a răspuns:

| Violleta2022 a răspuns:

"în 28 Martie | MadalinPopescu a răspuns:
Aceiasi postaci care pana luna trecuta erau experti in virusi si vaccinuri acum sunt experti in tactica militara si politica internationala..."

Dar tu de unde stii, ca ai cont de acest froum de numai 2 zile?
Ori esti din ala cu bube in cap, care-l sterge adminul ziua si el posteaza porcarii noaptea?
https://www.tpu.ro/utilizator/abttzn

| Celestina003 a răspuns:

| gtraian1950 a răspuns:

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru Violleta2022):

Ala e utilizatorul Xerxes aka Nrx cu al nu stiu catelea cont. Are cateva zeci de conturi

| Violleta2022 a răspuns (pentru ForeverAlone97):

Da, sunt o duzina de muste fara cap care bantuie noaptea pe forum si dimineata cand vine adminul le sterge conturile.
Probabil ca si asta a mai avut cateva conturi sterse, de stie atatea de pe forum, dar el are cont nou de 2 zile.

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru Violleta2022):

A avut mai multe conturi sterse

| 99290 a răspuns:

Era o vorbă. "dacă afară plouă și sunt trist tot plouă. așa că, de ce să nu fiu fericit?"

| CinevaMisterios a răspuns (pentru Hiller1):

????

| CinevaMisterios a răspuns (pentru Salontanul):

Nu prea stii ce vorbestihappy

| tpuaskyouwthquestion a răspuns:

Nu mi-e frica... Mai bine mor ca oricum toti ma ignora.

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru CinevaMisterios):

Serios? Uite de unde aparu analistul militar! Si ai grija la raspunsurile jignitoare! Chestie de 7 ani de acasa. Sau te-au dat la 6 ani la scoala?

| eu2022 a răspuns:

2...
trebuie gandit esenta lucrurile. si intelese unele situatii.
scopul acestui razboi, evolutia, pe cine implica si de ce.
Media spune multe, noi trebuie doar sa luam ce consideram util.
Personal, cred ca ne indreptam spre un razboi mondial insa nu unul cu arme si pierderi de vieti ca si in Ucraina, ci unul economic.

| DonEduardo a răspuns:

3.