| anonim_4396 a întrebat:

Voi tranversati totdeauna pe la trecerea de pietoni? eu am luat amenda azi pentru ca am trecut prin loc nepermis[zic ei]si am luat o bucurie de 67 lei daca o platesc in 48 de ore, in timp ce imi scria datele un,, altu,, a trecut strada neregulamentar si nu i au facut nimic, nu mi se pare corect

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Pai erau atenti la tine cand iti scria hartia cu amenda si nu aveau chef sa-l ia la raspundere si pe celalalt individ. Eu cateodata mai trec prin locuri care nu sunt permise si chiar daca vede politia nu imi face nimic, asa e legea la spanioli (mai multa libertate).

4 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Sefu,uite la ala nu ii faceti nimic?

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare mona.Nici mie nu mi se pare corect.O zi frumoasa sa ai

| The1smartiest a răspuns:

Se mai uita si la fata omului. ce sa ii faci. alti inu iau amenda nici daca trec cu masina pe rosu. depinde mult de om

| mona a răspuns (pentru The1smartiest):

Mare-i gradina Domnului...mai baiatule