| maryusbv93 a întrebat:

Voua cum vi se pare anul 2013? mie unu imi aduce numai ghinionsad

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

La fel ca cel ce a trecut

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Unul plin de surprize, inedit. Acum ramane de vazut daca imi va purta ghinion sau nu.
*-*

| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Pana acum mi-a mers bine. Cand ti se pare ca totul merge prost trebuie sa vezi partea buna alucrurilor. Chiar daca crezi ca nu este, ea mereu e acolo si astepta sa o observiwinking
Daca vei fi optimist si vei crede ca iti va merge mai bine as va fi happy
Nu fi negativist, gandeste pozitiv!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dar de ce ești așa pesimist? E normal să se strecoare în destinul tău și unele mici insuccese, dar asta nu înseamnă că nu poți avea și bucurii nenumărate! Personal, cifra 13 mi-e foarte dragă, e chiar cifra mea favorită.

| DDCC a răspuns:

Cred că am șansa să rezolv o treabă în acest an și astfel nu mi se pare mai rău decât ceilalți precedenți.
În afară de faptul că fac 18 ani și timpul se scurge fără milă. crying
Ce ghinioane îți aduce?

| duuh a răspuns:

Anul 2013 nu are legatura cu ce ti se intampla tie sau oricarui altcuiva. E doar un numar.

| Isabella95 a răspuns:

Mie nu mi se pare deloc nici bun nici rau...mi-e indiferent!

| dominic90demy a răspuns:

Si miestraight face.Dar fata de ceilalti ani parca nici nu l-am,, simtit''...adica n-am prea realizat schimbarea.E foarte ciudat, deja vreau sa se termine.

| maryusbv93 explică (pentru dominic90demy):

Si eu la fel cand ma gandesc ca mai sunt 10 luni de chin simt ca morsad

| maryusbv93 explică:

Nu mai blele de cand am intarat in el, prietena mea dansa cu toti de revelion, dupa aia a inceput certurile cu prieteni, famile, prietena am aflat ca prietena mea ma inslat o luna intreaga pana sa aflu mam purtat mai rece fata de ea dupa aia ea si-a gasit altu si e tot vina mea nu stiu dc, am picat examenul auto si mai sunt cateva si astea de cand am intrat in 2013 si nu stiu de ce am inpresia ca o sa imi mai rezerve multe surprize neplacutesad

| maryusbv93 explică (pentru maryusbv93):

Scuzati greselile

| iustyn93 a răspuns:

Mie mi se pare tot asa numa cu ghinion