| forever4u a întrebat:

Voua nu vi se pare o prostie sa va certati cu iubitul din cauza ca el i-a dat un like pe facebook la o poza la alta fata sau un comentariu cu "frumoasa"?hee hee

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Mi se pare o mare, mare prostie sa te superi din asta

evenso
| evenso a răspuns:

Asta este o tampenie!
Am auzit multe lucruri urate ce se intampla din cauza facebook-lui. sad

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Eu nu m-as certa din cauza asta niciodata!
i-as da direct papuciihee hee

| forever4u explică (pentru Bluebutterfly80):

Si daca ii zice "frumoasa" si nu a vazut-o niciodata?laughing e doar un comentariuhee hee

| Bluebutterfly80 a răspuns (pentru forever4u):

Eh da! azi un comentariu, maine doua, apoi una mai indrazneata care vrea sa-l vada si tot asa! iubitii care fac astfel de complimente altor fete decat iubita lui mi se par dornici sa flirteze....ma rog! fiecare cu parerea lui!
dar tot i-as da papucii laughing

| RoxKnkK a răspuns:

Neea deloc
In primul rand ce vruiai sa spuna : urata?
Si ori cum poate doar daca spunea : cea mai frumoasa din lume...

| anononymos a răspuns:

O tampenie si e, nu mai are voie omul sa de-a like