| anonim_4396 a întrebat:

Voua va "merge" youtube? la orice video dau imi apare" old flash, go & upgrade" am instalat flash-ul [cel pe care mi-l arata] si nu merge straight face crying(( nu stiu ce sa fac crying

Răspuns Câştigător
| figaro a răspuns:

O idee ar fi sa iti verifici codecurile...byebye

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde si de browser. Mie imi face probleme pe opera, pe chrome nu-mi merge. Ia un browser indicat calculatorului tau, un flash player corespunzator, dezinstaleaza toate flas player-urile si browserele. Apoi, apuca-te de instalat.