| Attack619 a întrebat:

Voua va place ora de religie? big grin

Răspuns Câştigător
| apalipis a răspuns:

Ora de religie este una frumoasa, uneori interesanta atat timp cat nu ai o profesoara ca a mea, cat un dulap, care o apuca sa cante prin ora. E total jalnic. Nu poti sa nu razi. Si iti este si jena, pentru ca e ora de religie.Dar e mult prea amuzant. laughing
In concluzie, mie una nu-mi prea place, dar nici nu-mi displace. Sunt credincioasa, si respect ora de religie. Dar cand vine vorba de ceva haios, nu pot sa nu rad.

7 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Nope, tocmai de aceea chiulesc sau fizic (fug de la oră) sau psihic (nu-s atentă la nimic din ce zice profu, mă uit la el, ca şi cum l-aş asculta; dar, logic că NU-l ascult). tongue

| TeoPT a răspuns:

Îmi plăcea în generală fiindcă profa nu era creștinopată. Acum să văd cum e proful din liceu.

| Dumnezău a răspuns:

Da,facem exorcizari cu popa. :X

| Laura a răspuns:

Aflu într-o oră jumate laughing. Dar sunt cam sceptică, fac cu un popă cu freză gen Băse, o barbă lungă ce continuă până la urechi și vine mereu cu o sutană. Chiar dacă-s 25 de grade afară.

| Stefanistaaa a răspuns:

Daa, maxim!

| kookie93 a răspuns:

In nici un caz...cand ma plictisesc la ora ascult muzica in casti big grin