| chiftelutacrocanta a întrebat:

Vreau bani sa plec de aici din Romania intr-o tara calda, si sa ma intorc aici in Romania cand o sa fie cald si bine.De ce sa stau aici? Ca sa-i vad pe altii suparati din cauza frigului? Chiar acum vreau ca banii sa pice din cer.Tie iti place frigul?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Normal ca imi place, toti imi zic Iceman (omul de gheata) daca pun 26º in camion cand dorm sau conduc nu suport, scad la 24 si vine aer rece

4 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

M-as muta pe o insula pustie din pacific pe la paralela 0, dar asta e. Nu avem mereu ce ne dorim. Nu ma deranjeaza frigul, ma deranjeaza faptul ca nu se deszapezeste iarna.

| Mayhem666 a răspuns:

Nu imi place deloc frigul, si eu as vrea sa imi pice banii din cer si sa plec intr-o tara calda, sau pe o insula tropicala, cum ar fi Hawaii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la o bancă și ia credit. După te rog să-ți iei bilet de avion către o zonă fără internet din Africa.

Și da, îmi place frigul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma deranjaza frigul cat ma deranjeaza gerul. Cand e foarte frig intru in casa si nu ma supar.Stii ca in tarile calde nu este chiar ca in filme? Acolo inceputa o ploaie, ploua cate 15 zile.Mi-e sa nu vii dupa o saptamana inapoi si sa te bucuri de frigul nostru.happy