| Totulll1998 a întrebat:

Vreau multe pareri.Am fost impreuna cu un baiat 1 luna apoi 8 luni am stat despartiti apoi ne-am impacat si a venit seara sa ne intalnim, ne-am intalnit si a doua zi l-am intrebat daca ne-am impacat si a zis ca nu stie ca se mai gadeste.A trecut o luna si tot nu mi-a dat nici un raspuns.Acum o saptamana am vorbit la telefon cu un prieten de-al lui si l-a bagat si pe el in conferinta si i-a zis prietenul lui ca de ce nu vorbeste cu mine si el a zis ca nu are ce. Apoi a zis preietenul lui ca de ce nu ii raspunzii fetii ca te-a intrebat ce faci(nu il intrebasem,a zis doar asa) si a zis ca nu am auzit, ce m-a intrebat ea si nu i-am raspuns?
Ce credeti ca inseamna(prima oara m-a lasat pentru alta)?

1 răspuns:
| qMiruq a răspuns:

Nu merita, eu zic ca se joaca cu tine, te-nvarte cum vrea el. Stie ca tu inca mai tii la el si cand doreste alinare o cauta in bratele tale, dar te tine la distanta cand nu are nevoie de tine ca pe un caine, doar te foloseste [Epic fail -.- ]; eu zic sa-l lasi in pace si sa nu mai vorbesti cu el, n-are rost sa fii "catelusa" lui [cu sensu de a te tine mereu dupa el ]. Nu merita, esti de 1000 de ori mai importanta ca el adu-ti aminte asta mereu happy! Multa bafta si ai grija de tine :*!