| 6Radu5 a întrebat:

Vreau sa fac niste rachete din zahar si azotat de potasiu.Problema este ca acestea zboara pana la inaltimi destul de mari.Pot sa am probleme cu legea daca le lansez in spatiul aerian?

Răspuns Câştigător
| Catrice a răspuns:

Nah nu pățești nimic, poate prinzi și niște extratereștriihee hee

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In teorie zboara pana la inaltimi mari. Eu n-am reusit "performanta" asta.

| TheStrategist a răspuns:

Nu, doar ai grijă să nu lovești extratereștrii rolling on the floor

| Cracaaaaaaaaaaaan a răspuns:

De ce sa strici zaharul ia-ti un zmeu sau uita-te dupa o pasare