| goiceeaalinaa a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un papagal perus, eu stau in chirire in timpul saptamani pentru ca sunt la liceu daca perusul meu v-a sta sambata singur are >ceva? colega de camera pleaca sambata si ii poate pune ea hrana oricum eu duminica ma intorc.Ce parere aveti? IMI DORESC MULT UNUL

Răspuns Câştigător
| Roxanicu a răspuns:

Punele mai multa mancare eu am 4 si 2 dinalea de sen pune mancare si le schimb o data la 2 zile nu pun in fiecare zi mancare si sunt 4. E ok! Succes! Ps: sunt foarte draguti perusii si uite inca un sfat sa ii dai drumol sa zboare prin camera o data la 2 zile.winking :*

3 răspunsuri:
| ÐÿÅ a răspuns:

Ar trebui sa ii pui mai multa mancare daca tu te intorci de abia duminica.

| xanderblackx a răspuns:

Nu are nimic... dar sa aiba mancare si apa cat pentru o zi... sau daca esti plecat mai mult. eu mi-am lasat perusii singuri timp de 4 zile, si nu a fost nici o problema

| goiceeaalinaa explică:

Va multumesc.si scuze xanderblackx si raspunsul tau a fost insa bun insa nu ai raspuns primul