| PeUltimulDrum a întrebat:

Vreau sa mor,nimeni nu ma mai intelege,sufar de atacuri de panica non-stop,sunt la un spital de psihiatrie, credeti ca se poate muri de la atac de panica?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cum ai net acolo?

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Exact.La spitalul de psihiatrie iti da telefon, net mai ales daca nu esti internat de buna voie?
Vezi tu cum isi cauta uni necaz unde nu e? Cred ca nici nu stie ce e ala atac de panica, pentru ca altfel nu s-ar juca asa cu cuvintele.

| PeUltimulDrum explică (pentru RAY):

Pe cartela

| Lioana a răspuns:

De tine depinde sa gasesti sensul vietii. Nu e bine sa ai asteptari mari de la oameni. Nu te inteleg oamenii? Asta e. Multi nu sunt intelesi in lumea asta. Tu ii intelegi pe ceilalti?
Important e sa te intelegi si sa te accepti tu pe tine. De ce ai atacuri de panica? Ce te sperie?