| MariaIoana8889 a întrebat:

Buna, am o întrebare, unde învăț eu sunt 55% dintre profesori sunt vaccinați, pe noi diriga ne-a anunțat ca facem online, cat durează pana revenim fizic?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Invatamantul online va dura pana ce se va atinge limita de cel putin 60% profesori vaccinati si cursurile vor incepe fizic din prima zi a saptamanii urmatoare atingerii acestei limite.

| Crackman a răspuns:

Vara viitoare