| Denis67 a întrebat:

Bună bună!
Ce părere aveți, considerați la toamna ca să revină un nou val de infecții cu sars-cov2 și la fel și restricțiile?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
7 răspunsuri:
| CIaudiu a răspuns:

Nu cred insa sanse sunt.

| timidu89 a răspuns:

E posibil orice. Orice ar fi nu ma vaccinez. Am făcut prostia o data, a doua oara nu o mai repet. Doar asa ca nu mai am acces la servicii medicale de exemplu

| BluntHitter a răspuns:

Cel mai probabil da, asa s-a intamplat de fiecare data

| Feri5 a răspuns:

O să vină războiu', stai tu liniștit, că e distrus demult coviduț...

| mgtow a răspuns:

A fost inchis portul din shangai din cauza virusului, daca nu moare vladimir cu razboiul lui poate mai baga din nou virusul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poa sa vina si sfarsitul lumii suntem satui de covid si de rusi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper că nu. Nu vreau să port din nou masca sau să-i văd pe toți pe stradă cum poartă.