| BiraSorina a întrebat:

Bună ziua! Vaccinurile anticovid cauzează miocardita?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Foarte tarziu ai aparut cu teoriile conspiratiei

| doctorandus a răspuns:

Dap, anumite variante care au fost scoase din uz si alea doar in cazuri extrem de rare. Cred ca au fost cateva zeci de cazuri la nivel mondial.

| doctorandus a răspuns (pentru doctorandus):

Poti folosi Google Translate cu https://www.lareb.nl/vaccin-kennis-pagina?id=1514

| doctorandus a răspuns (pentru doctorandus):

Si sunt oameni care pur si simplu nu pot pricepe ca marea majoritate a oamenilor de stiinta mainstream isi fac treaba in mod cinstit. Chiar daca gresesc (greselile sunt permise).

| gabicoo a răspuns:

Doar la pocăiți și Martorii lui Sosoaca.

| KovacsB a răspuns:

Intr-o poportie foarte mica 6 la 100.000.
Acum depinde si de cine plateste studiile "stiintifice ".

| KovacsB a răspuns:

O tanti din Italia de 36 de ani a primit despagubire pe viata pentru miocardita provocata de vaccin.Si este abia inceputul.
https://www.meteoweb.eu/......001354170/

Răspuns utilizator avertizat
| everything29 a răspuns:

Toate boalele existente si cele neexistente pana acum cauzeaza.

| BiraSorina explică:

L-am făcut pentru că nu mă primea la doctor!

| mario29292929 a răspuns:

Daca as stii ce inseamna ti as raspunde

| belecoiu a răspuns:

Mie mi-a provocat impotenta si am ramas pe minus in centimetri