| anonim_4396 a întrebat:

Cand se va termina pandemia aceasta?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
14 răspunsuri:
| NunuNini a răspuns:

Cu noi tulpini care tot apar, cu tulpini care nu mai pot fi depistate nici de testele PCR (vezi tulpina finlandeza!), imposibil de stiut cand.

| DarthNiger a răspuns:

Greu de spus, insa o sa se termine la un moment dat, toate lucrurile au un inceput si un sfarsit.

| ForeverAlone97 a răspuns:

Probabil anul viitor.

| IonutSiAtat92 a răspuns:

Niciodata,celor din umbra le merge bine, planul este bine pus la punct asa ca nu prea avem ce face.Bine avem, dar suntem prea prosti si fricosi sa luam atitudine.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca cineva de aici ar stii exact data cand se va termina... nu ar mai fi de aici happy

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se va termina cand nu o sa mai existe bolnavi.
P.S.Nu-ti dai seama ca este o intrebare cretina? Cine crezi ca stie raspunsul?

| NakedWarrior a răspuns:

Cand o sa murim cu totii, nu e evident?

| LPCTSTR a răspuns (pentru Ioandelasal):

Bineinteles, el nu a realizat asta.

| LPCTSTR a răspuns (pentru IonutSiAtat92):

Stai nitel, ca drama ta e ireala laughing

| blairelovesmusic a răspuns:

Dracu' ştie! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La pastele cailor

| IonutSiAtat92 a răspuns (pentru Ioandelasal):

Iar raspunsul tau este nesimtit.

| IonutSiAtat92 a răspuns:

O sa-ti dau raport pentru jignire.Bine ca stii tu adevarul.De ce nu imparti adevarul si cu noi, lumineaza-ne te rugam daca tu stii.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns (pentru IonutSiAtat92):

Nesimtit esti tu. Raspunsul meu exprima o realitate. Ai cumva un raspuns mai bun?