| t030r a întrebat:

Ce restrictii mai sunt in vigoare acum, adica in continuare e interzisa circulatia in intervalul 23:00-05:00 fara declaratie, la ce ora se inchid magazinele, barurile, jocurile de noroc; mai e obligatorie masca in aer liber si scolile se deschid pe 11 ianuarie?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu nu inteleg ce cautati afara noaptea? inca nu se stie, vom vedea

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da circulatia e interzisa noapte
barurile sunt inchise de mult
masca e obligatorie peste tot
de scoli nu avem de unde sti

| Numelenueimportant55 a răspuns:

Da,toate prostiile astea care is neconstituționale is valide