| WeebFan2019 a întrebat:

MA poate ajuta cineva cu un model de declaratie, in care sa declar, ca Nu am persoane carantinate la domiciliu meu?
Multumesc anticipat

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Unde trebuie să dai declarația asta?

| WeebFan2019 explică (pentru sierra1):

Trebuie sa vina cei de la Telekom, sa MI schimbe cablu de retea din casa si mi au spus sa pregatesc o declaratie

| sierra1 a răspuns (pentru WeebFan2019):

Scrie una de mână simplă de tot (unde dreak s-a auzit de așa ceva? să-și ia măști!)

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Subsemnatul ___________născut la data de______ posesorul buletinului de identitate seri______numărul________ eliberat la data de_______ de Politia din orașul_______ domiciliat in localitatea________ Strada______ nr_____judetul_____ Prin prezenta declar pe proprie răspundere ca nu am persoane carantinate la domiciliul meu. Data__________ Semnătură ________