| YoyoXender a întrebat:

O sa purtăm din nou măștile, cand si pe ce data?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
Răspuns Câştigător
| mont a răspuns:

Nu e nimic anunțat, deci nu o sa fie nimic obligatoriu in viitorul apropiat.

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Noi zicem că nu

Bula
| Bula a răspuns:

Poti purta masti oricand simti nevoia.
(inca vad multi si pe strada purtand masca)

| PedoBarbie a răspuns:

X cred că se voia c.

| KR0N5TADT a răspuns:

Ai dat-o în paranoia. Iar ca tine sunt alte milioane de cetățeni zombie. Din nefericire.

| MadaIinPopescu a răspuns:

România a cumpărat peste 47 de milioane de doze de vaccin cu 1, 2 miliarde de euro. Multe din aceste doze urmează să fie livrate până în anul 2023. Românii au folosit doar 16, 7 milioane de doze.
Deci sa ne astempam la orice, dozele nu se arunca.

| tolstoievski a răspuns:

Se termina razboiul, refugiatii se integreaza prin occident si vine valul 6 deoarece unii au comandat prea multe vaccinuri.