| mastadont a întrebat:

Pentru cei vaccinați împotriva covid 19: dacă aveți un magnet acasă, așezați-l pe locul unde ați fost vaccinat. Este magnetul atras sau nu de acea zonă? Există multe videoclipuri în care unii susțin că magnetul se lipește de acea zonă datorită chipului implantat o dată cu vaccinul happy Mie mi se pare o aberație fără margini. Ce părere aveți? Ați încercat experimentul? Nu am un magnet la îndemână însă m-ar tenta să încerc.
https://verificat.afp.com/......a-de-piele

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
16 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mare e grădina Domnului. Și se tot mută gardul, să încapă toți. Acesta este unul din defectele Internetului. Poate posta oricine orice, fără ca să poată fi sancționat. Dacă navighezi pe Internet fără discernământ și fără educație, riști să cazi în plasa unor asemenea informații eronate și dăunătoare.

| Drimmero a răspuns:

A functionat la mine, nu stiu de altii, chiar e reala faza.

| mastadont explică (pentru Drimmero):

LOL și ce ai simțit mai exact?

| Drimmero a răspuns (pentru mastadont):

Un discomfort in acea mana, simteam ca ceva era tras catre exterior dar m-am panicat si am pus magnetul jos. O chestie ciudata chiar azi, nu mai aveam semnal in anumite pozitii si cum apropiam telefonul de brat aveam semnal + internet,

Răspuns utilizator avertizat
| Vântulalb a răspuns:

O tampenie mai mare decat asta, inca nu am auzit!

| mastadont explică (pentru Vântulalb):

Să fiu sincer, nici eu. Am rămas uimit de ce pot debita unii...

| goguPatent a răspuns:

Recunoaste ca la tine nu a mers si ti e frica ca nu ai cip din ala bun

| mastadont explică (pentru goguPatent):

Mi-e frică să nu-l fi scurtcircuitat cumva. Dacă vine bill gates să mă verifice ce mă fac fără chip?

| mont a răspuns:

Funcționează însă doar in 2 situații:
1. Consumi suficient alcool sau substanțe halucinogene in prealabil cât sa vezi ca magnetul chiar ar fi atras acolo.
2. Se folosesc trucuri in videoclipuri, editări, etc.

| DarthNiger a răspuns:

Cu totii stim ca si tu ai pus botul la aceasta tampenie pe care ai scris-o, din moment ce ai cerut si altora sa faca ceea ce ai spus tu.
Incetati in a mai crede toate prostiile si tampeniile pe care le scriu toti balivernistii, toti cei care scriu aceste rahaturi sunt bine mersi vaccinati si protejati de virus intr-o oarecare masura.
De ce se vaccineaza din moment ce ei nu cred in acest vaccin si creeaza aceste prostii fara pic de sens sau baza?
Va prostesc pe fata si isi bat joc de voi din diferite motive si interese pe care le au.

| mastadont explică (pentru DarthNiger):

Hahaha. Chiar nu cred în asemenea teorii, m-am prins din prima că e o vrăjeală ieftină. Eram curios câți pun botu însă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am magneti pe frigider ca.calau, dar nu am facut vaccinul.
sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau eu un magnet cu maicuta domnului, ala sigur functioneaza. Vrei? laughing

| Dintrebare a răspuns:

Ceva mai comic nu am auzit de la filmuletul in care se explica faptul ca mastile fac viermi

| VladAntonio a răspuns:

Am încercat, nu funcționează!