| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am 15 ani si sunt sanse destul de mari sa fi luat covid si am citit pe un site ca boala ti-ar afecta testiculele si penisul, ca peste cativa ani nu o sa ti se mai scoale, este adevarat?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O sa vedem peste cativa ani...

| darrio2007 a răspuns:

Păcat, la varsta ta nu ar trebui sa crezi tot ce se scrie pe unele site-uri.

| zilog a răspuns (pentru darrio2007):

Mi-a spus un imam că pe lumea asta se nasc unii oameni doar cu scopul de a ingrăș a pâmântul doar așa ca șă fie materie peste tot si să nu fie pământul pustiu. Așa că nu trebuie să imi fac griji și să încerc să îi salvez pe toti de propria lor prostie pentru că imi irosesc viața mea. Ci ar trebui să mă bucur că va îngrășa pământul și din untura sa poate va creste ceva mai frumos poate un copac sau poate că o foloare!

| darrio2007 a răspuns (pentru zilog):

Filozofule!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nimic nu este adevărat din ceea ce scrii mai sus.

| Adry05 a răspuns:

Bine internetu îți mai dă 2 luni de trăit maxim orice boală ai avea, nu înțeleg de ce mai sunt oameni care citesc și cred toate rahaturile astea

| mihai69 a răspuns:

Vestea bună este că dacă primești vaccinul de la Pfizer, se vindecă și chestia cu d.e.

| DeyCj a răspuns:

Prima dată fă-ţi testul anti COVID şi apoi lasă prostiile de pe net că nu toate-s reale.
Potenţa nu este afectată de acest virus.

| aXy99 a răspuns:

Nu este adevarat.

| Dandinelle a răspuns:

Știai că afectează pe cei care nu gândesc prea mult? Poate ar trebui sa lași puțin site-urile de știri de abureală in pace

| Jus7t a răspuns:

Doar dacă îți faci vaccinul în penis sau testicule s-ar putea să te afecteze.

| Jei729bd a răspuns:

Evident că nu?