| Wordofthat999999 a întrebat:

Salut! Maine la ora 16:00 trebuie sa-mi fac al doilea vaccin pfizer, pentru ca am fost programata. Și as vrea sa știu ce se întâmplă dacă nu ma pot duce mâine și ma duc marți pentru ca mâine chiar nu pot sa ajung am niște probleme de rezolvat. Nu cred ca e paguba dacă intarzii o zi. Voi ce știți?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa mergi si marti. Din punct de vedere medical e irelevant ca sunt 21 sau 23 zile

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu e nimic.

| Simpatic a răspuns:

Din cate stiu ai lasat un numar de telefon cand ai fost la primul vaccin, o sa te sune probabil cand vor vedea ca la ora programata nu ai ajuns, te scuzi frumos, le zici ca ai avut o problema si ca poti veni a doua zi!

| Dismally a răspuns:

Nu se intampla nimic, il poti face si peste cateva zile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m-am reprogramat online când nu am putut merge. Pe Ro Vaccinare.