| KeSha9 a întrebat:

Neata happy Dupa cum stiti asta este ultima saptamana de scoala. Luni, marti si astazi doar se inchid mediile, iar maine dam petrecere si vineri este premiera happy
Am fost luni, dar ieri nu cu scuza ca am plecat la dentist. Nici azi nu m-as duce dar mama tine neaparat sa ma duc, Ce sa fac? Cum sa o conving? Stiu ca maine trebuie sa ma duc deoarece dam petrecere si va fi frumos

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Fundita123 a răspuns:

Pacaleste-o ca te simti rau. Spune-i ca te doare putin capul si ca ar fi mai bine sa stai acasa.