| johnyboy a întrebat:

am o intrebare, de ceva timp am o amanta, amanta in ghilimele ca nu eu sunt insurat ci ea e maritata(bine ca sunt si eu cu cineva de 6 ani, dar nu suntem cu acte in regula) acestei fete (amante) ii place foarte mult sexul anal la nebunie il adora, si de la un timp face o chestie care nu ma prea incanta, si-o scoate din fund si o baga direct in gura si se mai uita si-n ochii mei seducator, dupa care-mi zice s-o *** groaznic, "trage-mi-o, fa-mi ce vrei tu", buuun, ce ma deranjeaza este ca ultima data dupa ce a facut chestia cu oral imediat dupa anal a vrut sa ma sarute si eu am refuzat-o, adica cand s-a dat sa ma sarute, am pupat-o pe gat... ce ziceti sa fac, ca sa nu se supere. dar nici nu as vrea s-o sarut. tin mult la ea si n-as vrea sa se simta prost. tin sa mentionez ca e foarte curata, cred ca face clisma cu sapun inainte sa vin eu la ea. sper ca am scris destul de corect gramatical si daca am facut vreo greseala de gramatica, cer scuzele de rigoare, si nu o bag p'aia cu "nu-mi merge tastatura" sau "m-am grabit"...eu am 28 si ea 26 ca sa stiti.
cu stima,

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ai doua variante.
Sau o saruti sau ii spui ca nu poti sa faci asta.
Oricat de curata ar fi,este creierul,subconstientul tau care nu te lasa sa o saruti dupa.
Preferabil o discutie lamuritoare,decat confuzia de dupa care poate sa o inteleaga gresit.
Desi,daca repeti gestul tau(sa o eviti),de cateva ori,o sa deschida singura discutia.
In afara de asta,prea multe amanunte in postarea ta, nu le da idei, ca e plin de copii pe-aici!

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Sarut-o,vomiti si o luati de la capat cu inselatul anal.

| foxi a răspuns:

Eu as fugi.pana as pirde papucii!

| UPT a răspuns:

Pai. cel mai bine ar fi sa fii deschis cu ea. Sa-i explici ca te deranjeaza cand face asta, si sa cautati amandoi o solutie de comun acord. Pana la urma, Nu ca nu ar fi curata te deranjeaza, ci iti e putin sila de gestul in sine. Cred ca e destul de matura sa inteleaga.

| johnyboy explică:

Sincer mie imi place la nebunie ce face...numai ca partea cu sarutatul nu prea ma incanta...n-as putea sa-i zic sa se opreasca.
ca nebunii face mai multe gen ma termin la ea in gura, face deepthroath (inghite tot peni.ul), ...eheeee, sunt multe de spus

| johnyboy explică:

Scuze...gata, fara detalii.

| bogdanbocaful a răspuns:

Cred ca sta cu tine doar pentru sex! Tu decizi da mi se pare chiar scarbos sa eu bagi in fund dupa o suge si vrea sa te sarute! Incearca sa-i spui ceva de genu: Te rog fii mai cuminte si mai linistita si atunci o sa realizeze ceva ca nu iti convine si incet incet incearca sa ajungi la subiectu cu ''analizarea''si sa ii spui ce creizi, bafta!