| johnyboy a întrebat:

am o intrebare, de ceva timp am o amanta, amanta in ghilimele ca nu eu sunt insurat ci ea e maritata(bine ca sunt si eu cu cineva de 6 ani, dar nu suntem cu acte in regula) acestei fete (amante) ii place foarte mult sexul anal la nebunie il adora, si de la un timp face o chestie care nu ma prea incanta, si-o scoate din fund si o baga direct in gura si se mai uita si-n ochii mei seducator, dupa care-mi zice s-o *** groaznic, "trage-mi-o, fa-mi ce vrei tu", buuun, ce ma deranjeaza este ca ultima data dupa ce a facut chestia cu oral imediat dupa anal a vrut sa ma sarute si eu am refuzat-o, adica cand s-a dat sa ma sarute, am pupat-o pe gat... ce ziceti sa fac, ca sa nu se supere. dar nici nu as vrea s-o sarut. tin mult la ea si n-as vrea sa se simta prost. tin sa mentionez ca e foarte curata, cred ca face clisma cu sapun inainte sa vin eu la ea. sper ca am scris destul de corect gramatical si daca am facut vreo greseala de gramatica, cer scuzele de rigoare, si nu o bag p'aia cu "nu-mi merge tastatura" sau "m-am grabit"...eu am 28 si ea 26 ca sa stiti.

cu stima,

10 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Poate ar trebui sa vorbesti cu ea si sa ii spui ca nu prea e indicat ceea ce face ea.

| maradi3 a răspuns:

Intr-o relatie,daca ea vrea sa faca se x total si tu nu,ori ii zici,ori faci si tu exact ce-ti cere,daca asta ii face ei placere!? Oricum, da-ti drumul, intelegi da? Lasa scarba deoparte si da-i bice!

| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Pai si de ce nu ai vrut sa o saruti?

| Kittynika a răspuns:

Pai facety sexul anal cu prezervativ.pe urma sa ti-l dea jos si saty faca oral.
Sau ti-e scarba si dupa oral sa o saruti?

| sonya_5952 a răspuns:

Ar fi o idee sa incepi sa vorbesti. Adica sa vorbesti cu prietena ta in primul rand si sa-i explici ca o c***a de duzina iti suge p**a dupa ce ai ****-o in c*r si apoi sa vorbesti cu sotul c**vei si sa ii spui ce poama are la usa(eu cred ca va fi mai mult decat bucuros sa ti-o cedeze tie) iar apoi sa vorbesti cu domnisoara in cauza si sa-i explici exact ce te deranjeaza. Bineinteles ca intre timp va trebui sa inveti si sa dormi gandindu-te cate alte p*li au mai trecut prin anusul si vaginul si gura aia senzuala care te saruta de noapte buna si care in viitor poate iti va saruta si copii!

| sonya_5952 a răspuns:

Ba deci tu esti prost. ai reusit si m-ai convins. no comment pe mai departe

| HISTORY_5103 a răspuns:

Salut Johny. Daca tu te simti bine bine cand ti-o suge, iti asumi riscurile tati.E **** ta, ai facut ceva cu ea? N-ai ce sa patestiwinking decat niste bubelaughing Glumeam.

| johnyboy explică:

Gata prieteni, am trecut de barierele psihologice si am sarutat-o...asta e! nu a fost cine stie ce trauma.
1. ea nu poate divorta deoarece are un copil mic(3ani)
2.nu pot sa facem sex anal cu prezervativ si cand ea vrea so ia in gura sa-l dam jos...ca face asta de 4-5 ori pana sa-mi vina, asta ar insemna sa am cate 4-5 prezervative
3. prietenei mele n-am cum sa-i zic vreodata asta(nici daca m-ar prinde peste aia si ar vedea cu ochii ei, tot n-as recunoaste)
4. nu as lasa o partida asa de buna deoarece, acest lucru imi aduce si mie si amantei o adiere de aer proaspat in viata, mai iesim din amorteala asta de zi cu zi de monotonia asta care ne omoara cate putin

| iricool1996 a răspuns:

Spune-i ca ti se pare ciudat.N-ar trebui sa se simta deranjata. Ceea ce ma deranjeaza este cum o tratezi pe fata cu care iesi de 6 ani.Te-ai gandit si la ea? Iar prietena ta este casatorita.Cum va reactiona sotul ei(sper sa nu te vad maine-poimaine la stiri impuscat sau asa ceva)? Ea ar fi in stare sa isi paraseasca sotul pentru tine(n-are copii, nu?!). Gandeste-te la asta...Nu incerc sa te judec, ci doar cred ca ti-ar trebui o imagine mai obiectiva asupra relatiei.

| qtheodora a răspuns:

Eu spun ca nu e bine ce faci daca si tu ai o iubita si ea are sot ar trebui sa faceti chestile astea cand ea divorteaza, daca divorteaza, si cand tu nu o sa mai fi cu iubita ta ...stii cum se spune minciuna are picioare scurte.