| Noonehereyet a întrebat:

Acum 5 saptamani am avut o incercare de sex, daca pot spune asa. Tipul era virgin si a bagat doar un pic capul, insa, chiar si asa am dezvoltat o frica ca as putea fii insarcinata. Dupa aceasta intamplare mi-a venit mentruatia si a tinut 4-5 zile, cu scurceri normale. Poate este si puterea auto sugestiei caci mi se pare mie ca mi s-a umflat abdomenul. Aveam si inainte ameteli si greturi din cauza unei probleme medicale si stare de somnolenta si cauza depresiei, dar acum ma gandesc mereu ca i de la sarcina. Voi ce ziceti? Ajuta ti ma va rog.
O sa fac un test de sarcina in curand sa fiu sigura.

9 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nicio şansă de sarcină! Relax baby!

| Emilian65 a răspuns:

Daca dupa actul sexual ti-a venit menstruatia normal, nu poti fi gravida.

| sofisis a răspuns:

Abdomenul nu se umfla....Jesus. O sarcina incepe sa devina vizibila dupa primele 3-4 luni. Pana atunci, la majoritatea femeilor nu se vede nici o diferenta la nivelul abdomenului.
Nu esti gravida.

| Necunoscut112 a răspuns:

Nu esti însărcinată dacă ţi-a venit.

| Yon1470 a răspuns:

A pus-o si omul putin in buze si acum esti disperata ca esti insarcinata, da-o-n Doamne iarta-ma de treaba!

| LoredanaS19 a răspuns:

Daca ai avut menstruatie dupa actul sexual, sunt 100% sanse sa nu fi gravida.Nu trebuie sa te temi, chiar nu ai motive. Si sfatul meu este ca pe viitor sa incerci o metoda de protectie, e pentru binele tauhappy multa bafta :*

Răspuns utilizator avertizat