| vickyirimia a întrebat:

Acum 5 zile mi-am inceput viata sexuala cu prietenul meu.am folosit prezervativ iar el a ejaculat afara. menstruatia imi intarziase o saptamana inainte de producerea actului si continua sa mi intarzie. tin sa mentionez ca in ultima luna am facut mult efort fizic. avand in vedere ca a fost prima oara, efortul fizic si stresul si faptul ca nu a ejaculat deloc in interior(+prezervativul) exista posibilitatea unei sarcini?

5 răspunsuri:
| Annd a răspuns:

Nu,in nici un caz. Daca a fost in prezervativ, stai calma happy.

| GossipGirL93 a răspuns:

Va-ti protejat bine poate sa fie o eventuala raceala sau schimbul de clima, daca esti sub 18 ani inca corpul nu este maturizat bine cred ca nu ai de ce iti face griji, dar in tot cazul ca sa fii sigura cumpara un test si os iti arate mai sigur!:***

| carmenatyla5689 a răspuns:

Cum sa fii gravida? de ce toate se intreaba asta cand se dezvirgineaza adica DA si eu am avut panica asta cred ca este ceva normal laughing nu ai cum sa fii gravida stai flex. Eu am facut-o fara si nu s-a intamplat nimic happy oricum eu acum ma protejez e mult mai sigur. So don't worry nu ai de ce happy