| nogayman a întrebat:

Acum cateva zile am dezvirginat-o pe iubita mea, totul s-a intamplat in masina si chiar o iubesc dar de atunci inca o doare foarte tare si vreau sa o ajut. Cu ce ar putea da acolo ca sa nu o mai doara?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| corbulalbrosu a răspuns:

In afara unei PAUZE de cateva zile, binevenite si binemeritate, acea senzatie de disconfort si/sau de durere NU poate fi inlaturata si nici evitata. In muschii vaginului s-a adunat acid lactic care provoaca febra musculata si din acest motiv atat timp ca acel acid lactic NU se dizolva si dispare de la sine senzatia dureroasa persista mai ales daca este ''realimentata'' prin alte masturbari sau acte sexuale in aceasta perioada. Multa sanatate!

7 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

I s-a rupt himeul, dureaza putin pana se vindeca.

| Violleta2022 a răspuns:

Cea mai proasta idee posibila, sa o faceti in masina, pe fuga, speriati, fara lubrefiere. Practic a fost ca un viol!
Sexul se face acasa, in liniste, intr-un mediu placut si relaxant, unde poti sa aveti un preludiu bun, ca fata sa se excite si sa se lubrefieze vaginal foarte bine, inainte sa inceapa sexul, ca sa nu o doara si sa se bucure de sex.
Pacat ca te-a grabit si ai dat cu batul in balta. Acum nu simte decat durere si repulsie pentru sex.
Invata sa-i faci un preludiu foarte bun, daca vrei ca fata asta sa te mai tina langa ea.

| Emilian65 a răspuns:

Nu ai cu ce sa o ajuti. Singurul lucru pe care il poti face tu, este sa nu mai faci sex cu ea vreo 2-3 saptamani.

| Crackman a răspuns:

Cu limba... nu ai ce. Nici a doua oara nuo sa fie mai larga?

| FaraNumePls a răspuns:

N ai ce sa faci, nici tu, nici ea. O sa treaca

| kokoshelukubarbă a răspuns:

Alifie de gălbenele

| Djadja20E8 a răspuns:

Poate ai ranit-o habar nu am de asa ceva Cauta pe net ce poate folosii