| onutsaaa a întrebat:

Acum ceva timp am avut o relatie cu un baiat. A fost frumos, cat a fost dar totul s-a teminat brusc.nu ma mai cautat, n-am mai vorbit deloc.Acum o luna (aproximativ) mi-a trimis un sms(nu stiu daca era doar pentru mine sau pentru toata lista), era o invitatie la un aveniment.Eu i-am trimis un mesaj gol spunandu`i ca "din greseala", iar de atunci i.am tot trimis mesaje el raspunzand scurt si nepasator... mi-am dat seama ca nu are rost si nu i-am mai dat niciun semn. dar acum a inceput sa ma caute el.Nu stiu ce sa mai credstraight face... tin mult la el si as vrea sa am o relatie cu el.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E cu capul in nori daca reusesti sa il pui cu piciorul pe pamant bine daca nu sa zboare in fanteziile lui.

| Crocaa a răspuns:

Ori a avut probleme (desi nu cred), ori nu stie ce vrea.Chiar daca totul s-a terminat brusc si el probabil s-a simtit ranit,putea sa mai dea o sansa relatiei,din momentul in care tu ai incercat sa repari lucrurile. Faptul ca te cauta acum nu inseamna ca mai tine la tine,mai ales ca in timpul in care tu il cautai el nu era interesat. Daca tipul merita si chiar crezi ca ar merge, ai putea sa-i dai o sansa.Dar inainte de asta, fa o lista cu lucrurile bune care ti s-au intamplat alaturi de el si intreaba-te daca el chiar te-ar face fericita.Te simti bine alaturi de el? Gandeste-te bine inainte sa faci pasul.:*

| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi a răspuns:

,,Te cauta'' in ce fel? adica vrea sa va impacati sau este mai intim cu tine, adica vorbeste lucruri care nu s'ar vorbii cu toata lumea.sau poate ca intre prieteni? nu stiu, vorbeste cu el si vezi ce se intampla. Ma gandesc ca poate a trecut printr'o perioada grea atunci, avea probleme cu scoala/ serviciul, familia, nu se simte bine, lucruri pe care tu poate nu le stiai. Daca va impacati vezi cum merge...si daca apoi iar face acelasi lucru, intreaba'l cei cu el... Daca nu'ti raspunde atunci, inseamna ca nu e serios si poate o place pe alta. NOROC :*

| CrisDdf a răspuns:

Spune-i!