| JustMe12 a întrebat:

Hey TPU! Sunt foarte confuza ...nu stiu ce sa fac... aveam o relatie foarte frumoasa,dar brusc prietenul meu nu a mai dat nici un semn. I-am trimis cateva mesaje, ca sa nu par disperata in care l-am intrebat ce se intampla de nu imi raspunde...au trecut cateva zile si inca nu am primit niciun raspuns. Chiar nu stiu ce se intampla, ne intelegeam foarte bine... ar trebui sa astept sa ma caute sau sa-l uit?

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cand va fi liber probabil ca te mai cauta el. Cert este ca acum e ocupat.

| Alishia a răspuns:

Hmmm...ce zici tu mi s-a intamplat si mie, o luna nu am auzit de el si l-am lasat in pace. Dupa o luna vine la mine ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat si spune"Hay sa ne vedem"cu o seninatate ce m-a uimit.Nu stiu ce sa te sfatuiesc sa faci...pana la urma timpu va decide.

| JustMe12 explică (pentru Alishia):

Daca nu te superi ca te intreb.te-ai intalnit cu el sau nu?

| Alishia a răspuns (pentru JustMe12):

Nu...daca il vedeam il omoramlaughing

| JustMe12 explică (pentru Alishia):

Merci pentru ajutor:*

| Valeria_Veronica_Diaconu_1982 a răspuns:

Intai asigura-te ca nu a patit nimic si dupa vorbeste fata in fata cu el.sigur are un motiv bun.succes