| anonim_4396 a întrebat:

Am o problem cu prietena mea sad eu o iubesc foarte mult si, si ea mia demonstrat ca ma iubeste dar problema este ca cateodat este asa de rece si ma ignora si cateodata prefera sa petreaca mai mult timp cu prietenii decat vb cu mine stiind ca noi vb foarte rar si ne vedem tot asa. Nu inteleg asta si nu stiu ce sa mai cred ma iubeste nu ma iubeste? thinking sad

4 răspunsuri:
| 0IoAnA0 a răspuns:

Depinde si de varsta ei... daca e mai mica normal ca vrea sa stea si cu prietenii ei. dar iti dau dreptate si tie pentru ca nu e usor sa o vazi ca sta cu altii si nu cu tine. trebuie sa o iubesti asa cum e. bafta!happy

| FlorinBv_7630 a răspuns:

Salut, vb cu ea despre asta ...de ce e asa de rece uneori? spune-i ca ai vrea sa o vezi mai des happy. Comunicarea e cheia daca nu vb cu ea de asta de unde sa stie fata? Poate nici nu isi da seama de asta sau in cel mai rau caz ar putea sa aiba pe cineva sau sa nu te mai placa.Incerca sa fii mai romantic, ofera-i mici atentii un trandafir etc. bafta happy

| ILLUMINATI a răspuns (pentru FlorinBv_7630):

Am incercat sa vb cu ea dar ea se scuze ca are momentele ei si nici sa ne despartim nu vrea ca se apuca de planssad nu o inteleg

| FlorinBv_7630 a răspuns (pentru ILLUMINATI):

At ai rabdare cu ea, daca trece o perioada si tot asa face tu decizi daca mai stai sau nu happy