| teletrade a întrebat:

Am 13 ani si imi place de un baiat de 20. Noi ne stim de la bloc..iesim afara de o luna ..si vorbim prin mesaje non-stop si pe facebook, iesim afara si stam pana seara. imi spune ca ma iubeste si ca tine enrom de mult la mine si ca nu are nevoie de nimeni altcineva cat timp eu sunt langa el, si multe alte vorbe frumoase. Tata lui a spus ca sunt frumoasa, prietenii lui i-au spus sa aiba grija de mine si sa ma tina langa el. Nu stiu ce sa fac, daca as avea o relatie cu el mie sa nu fiu batjocorita si folosita sau inselata. Voi ce ati face in locul meu? big grin

Răspuns Câştigător
| suntZeu a răspuns:

O sa profite de tine, o sa mai fi frumoasa pana no sa tio tragi cu el apoi o sa isi bata joc, fetito cautati si u un baiat de 14-15, se vede ca ala nu e cine vrea sa para pentru ca relati serioase nu si-ar cauta cu o fata de 13 ani ci cu una de +18 nu te lasa pacalita

10 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Uff, cel mai bine, fiecare sa-si vada de ale lui pana mai cresti. El e "curat"? Daca nu, nu o sa astepte dupa tine (si nici nu ai sa pierzi mare lucru), daca e, atunci 4 ani nu vor fi mare lucru pentru el sa mai astepte.

| h3r a răspuns:

Spune-i mamei tale. Ba nu... spune-i tatălui!

| Cristiann25 a răspuns:

Sigur are prea multa mancare in frigider si vrea s-o imparta cu cineva.Te-a gasit pe tine si s-a gandit sa te creasca.

| dragodana a răspuns:

Salut! In primul rand cred ca are o problema psihica.Tu ai 13 ani!
Avand varstele astea nu pot decat sa cred ca vrea sa ii "cazi'' la pat.
Nu pune botu'.

| igrek a răspuns:

Altu mai prost care n-are ce face...nu te lua dupa el ca ai timp de barbati.

| ChemoshRDB a răspuns:

Eu as merge cu autostopul in Alasca si m-as face gradinar!

| Babydin4you a răspuns:

Pai in principiu nu ar trebui sa ai o relatie cu el tinand cont de diferenta de varsta si stiind ce se intampla in acest caz, dar daca iti place asa mult de el, va stiti de mult si ti se pare sincer ai putea sa incerci, insa sa o iei incet, fara prea mult tam-tam, mai mult sa vorbiti si in nici un caz sa nu te culci cu el happy. Daca chiar tine la tine o sa te astepte, dar daca nu o sa vezi ca o sa se pliciseasca si o sa va despartiti. Si eu sunt cam in tot aceeasi situatie si sincer chiar nu stiu ce sa fac sad ( am pus chiar si o intrebare despre acest lucru ). daca vrei sa mai vorbim imi poti lasa id big grin. Multa baftahappy

| teletrade explică (pentru Babydin4you):

Flaviaflavia183@yahoo.com te rog frumos sa imi dai cerere :*

| xZIonutZx a răspuns:

Wow ala e pervers, straight face are 20 de ani tu ai 13 spune-i tatalui tau mamei.