| ioanaionascu a întrebat:

Am 17 ani si nu am intretinut raporturi sexuale niciodata.Am o relatie de 2 ani si la un moment dat doar ne-am jucat, nu si-a introdus penisul in vagin, doar l-a atins..nu a ejacuat deloc inainte. exista riscul de a ramane insarcinata? Si aici ma refer la lichiidul acela pe care se poate sa nu-l fi simtit. Tin sa mentionez ca am mers la baie dupa toate acestea m-am urinat si spalat..Va rog un raspuns cat mai exact

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu se intampla nimic, stai linistita in privinta asta

| iubesc a răspuns:

Olla. Stai calma, nu ai cum sa ramai insarcinata asa de usor daca doar l-a atins.

| neutrino a răspuns:

Du-te si mai te urineaza o data, poate ca ai noroc...

| Felys a răspuns:

Nu se ramane chiar asa de repede insarcinata, stai linistita, nu ai nimic

| NnDWtf a răspuns:

Ia antibiotice ca sa nu concepi copilul, exista sanse. Fa avort. Toarna-ti cianura in vagin data viitoare.

| lexyy a răspuns:

Nu fata stai linistita, lichidu ala e lubrifiant natura, si contine spermatozoizi doar daca a ejaculat inainte, asa ca stai linistita:*nu esti insarcinata!:* plus ca nu ai cum sa rami asa usor, adica ce-ar mai filaughing)

| laly10994 a răspuns:

Pai cum spui doar a atins vaginul nu exista asa ceva e imposibil tu esti virgina in continuare. plus ca spermatozoizi nu intra singuri in vagin si nu traiesc pe penis.