| anonim_4396 a întrebat:

Am aflat, ca la baiatu de care imi place [ de 1.80 m ], ii place de o colega, de 1 metru si o " penita ". Faza ii ca, nu are cum! straight face Nici nu imi prea vine sa cred, pana nu imi spune el sau unul din colegii lui. Dar, mi se pare o prostie. straight face Nu are cum sa-i placa de ea. Poate o incurcat numele. Pe mine ma cheama " Mara " iar pe ea " Tamara ". Poate nu o auzit bine. nu stiu.

Mie greata. straight face Imi place de el de un an. iar pentru el cred ca nu exist.. Avem amandoi aceiasi varsta. Eu am fost data la scoala mai tarziu. El e a 10a, iar eu a 9a, in clasa cu Tamara. Sa-mi mai fac sperante? Da, m-am decis sa vorbesc cu el. Dar, daca ii place de. Tamara, sa mai lupt? Sfaturi, please.

13 răspunsuri:
| Tmcn a răspuns:

La vârsta pe care o are el se pune accent în primul rând pe aspectul fizic, băieţii de vârsta lui sunt imaturi.
Chiar dacă e pitică, nu ai specificat dacă e drăguţă la faţă sau nu, o pitică drăguţă la faţă e considerată cute de mulţi dintre băieţi.

| Diiisclosure a răspuns (pentru Tmcn):

Am scris intr-un răspuns. Arată că şi o fetiţă de clasa a 6a.

| Wehes a răspuns:

1 metru si o ''penitza''? Te-ai gandit ca poate nu il intereseaza, infatisarea ci doar personalitatea? Poate sa aiba si jumate de metru, daca lui ii place nu te poti opune. Si da, intreaba-l daca tine la aceasta ''Tamara'', iar daca spune ca Da, ar fi bine sa il lasi in pace. daca spune ca Nu, baga-te pe el =]

| Diiisclosure a răspuns (pentru Wehes):

I ca si o. copila! straight face Seamana cu una de a 6a. Si. personalitate de parasuta? raised eyebrows Serios? pe cine ar interesa. Si, totusi. daca. i place de ea, dar nu o sa fie impreuna. Ce fac? nu. ma imprietenesc cu el? nu incerc sa-i schimb parerea cumva?

| ℓσνє a răspuns:

Tamara poate sa fie si cea mai proasta fata de pe pamant, sa aiba cele mai multe defecte si tu sa fi perfecta. Daca lui ii place de ea, asta e. Nu toti ne plac.

| Diiisclosure a răspuns (pentru ℓσνє):

Am inteles. Dar nu pot schimba asta?

| ℓσνє a răspuns (pentru Diiisclosure):

Daca el nu te place, nu happy

| ℓσνє a răspuns:

Tamara poate sa fie si cea mai proasta fata de pe pamant, sa aiba cele mai multe defecte si tu sa fi perfecta. Daca lui ii place de ea, asta e. Nu toti ne plac. Si sa stii ca poti sa fi,, una de a 6-a " si sa fi matura oh go on.Parerea mea.

| Labyrinth a răspuns:

Eşti proastă?

| Diiisclosure a răspuns (pentru Labyrinth):

rolling on the floor))))). Nu. Tu esti? smug

| Diiisclosure a răspuns (pentru Labyrinth):

Stii. idiotule. Daca te-as face si pe tine prost, ti-ar pica bine? Nu. Atunci incearca sa nu mai arunci cu jigniri in coace si incolo. Ok? Daca nu stii ce sa-mi zici, du-te te rog. happy

| Labyrinth a răspuns (pentru Diiisclosure):

Dacă te-ai flambat aşa la răspunsul meu clar nu meriţi nicio explicaţie din partea mea. Îmi cer scuze că la răspunsul precedent am pus semnul întrebării, trebuia pus punct. Încearcă totuşi să nu mai fii aşa isterică fiindcă unui puţoi de care-ţi place ţie îi place de alta şi nu de tine. E penibil.

| Diiisclosure a răspuns (pentru Labyrinth):

" nu sunt isterică. şi ti-am cerut explicaţia ţie, personal? Şi dacă cer un sfat, ce te freacă pe tine de cine întreb? Şi deja mă cataloghezi? " Şi, întrebarea nu era pusă pentru mine. Pentru o colegă. Aşa că vă rog, te rog, să spui la persoană a 2a. Ok? Că mă simt jicnita. laughing) a, da. Crezi că nu i-am spus asta? Doar că. Nu înţelege. thinking Sunt sora ei. Eu am 20 de ani, ea 15. I-am zis că nu are rost să pună întrebări prosteşti. Treabă ei. Oricum, faze de adolescenţi.