| Mihaelaa98 a întrebat:

Am avut treaba cu un baiat iar acum brusc ma ignora. Întrebarea mea este sa-l las sa vadă ce postez pe rețelele sociale sau sa sa dispar o vreme?

Deși știu ca dacă as dispărea nu cred ca ar bagă de seama

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Fierbe-l in suc propriu. Incetisor si la foc mic. S-ar putea chiar sa... reactioneze. laughing

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dispari pentru el sau pentru tine? Daca vrei sa dispari de pe acolo, sa iti schimbi modul de viata de pana acum... pentru cineva, din acest motiv, nu prea are sens. Deci nu.

Daca te referi sa ii dai cumva un fel de ignore, si sa nu vada ce pui tu, atunci... da. Ai putea sa faci si asta. Oricum nu conteaza big grin O sa treaca si perioada asta.

| Sofer a răspuns:

Corect. Nu ar baga de seama. Lasă acolo sa vadă ce postezi.

| IamJoKeR a răspuns:

Oare ce fel de treabă ai avut, că ne faci curioși?