| Loveme3 a întrebat:

Am avut un iubit cu care am stat 1 an si ceva, Ovidiu. E prima mea dragoste adevarata de fiecare data cand imi aduc aminte de el plang...incerc sa caut altul dar nu pot tot la el ma gandesc.crying mie enorm de dor de el, de vocea lui, atunci cand imi zicea ca ma iubeste enorm mi-e dor de persoana lui! Ce ar trebui sa fac? El spune ca vrea sa ramanem doar amici... Sa incerc sa ne impacam?crying

Răspuns Câştigător
| Ciresyk a răspuns:

Daca vrea sa ramaneti doar amici...nu cred ca te mai iubeste, k altfel ar lupta pentru tine, ti-ar propune el sa fiti din nou impreuna...

4 răspunsuri:
| Liquor a răspuns:

Mai...ai doar 13 aniiiiii... doamne.
vb aia. "cine te-a facut pe tine sa suferi? Mikey Mouse?"

| newarena1 a răspuns:

Nu cred ca e o buna idee sa ramineti amici. Mie cel putin niciodata nu mi-a reusit sa pastrez o relatie de amicalitate. Pentru ca de fiecare data cind il vezi, iti aduci aminte de tot. Uita-l, scoate-l din viata ta, rupe orice legatura cu el si incearca sa te incluzi mai mult in munca sau invatatura, (depinde cu ce te ocupi).Cam asta e)) pe mine m-a ajutat. Si gindeste-te mereu ca mai sunt si alti baieti, cu siguranta mai buni decit el si care te merita mai mult.

| LoveInMyHeart a răspuns:

Vai! imi pare asa de rau pentru tine!
sincer nici un baiat nu merita sa suferi pentru el
pentru inceput trebuie sa fii calmabatting eyelashes ocupa-ti timpul cu alte chestii cum ar fi shopping, plimbari, sport ai nevoie de prietenele tale sa-ti fie aproape sa poti sa treci usor peste asta.Nu cred ca ai putea sa-l uiti dar macar puteti fi prieteni dar daca el ti-a spus sa ramaneti prieteni inseamna ca nu se poate mai mult... daca incerci sa va impacatzi poate spune ca esti disperata iar baietilor nu le plac disperatelehee hee du-te in cluburi distreaza-te nu esti prima fata care sufera dupa un baiat si nici unltima ..lasa timpu sa-ti rezolve problema! nu mai fi suparata
Bafta [daca mai doresti sa vb lasa'mi mesaj]:*

| Awesome4Ever a răspuns:

Stii cum se zice... Si porcul se satura de aceeasi troaca.