| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca e ce-a mai tampita intrebare de pana acum dar in urma 5 zile am facut petting cu prietenul meu, doar ne frecam unul de altul de precizat ca amandoi eram imbracati...eu una m-am udat.De 2 zile am inceput sa am stari de rau si trebuie sa-mi vina menstruatia.Care sunt sansele sa raman insarcinata? Stiu ca voi primi mesaje la misto dar sunt foarte nelinistita...

19 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Sanse sa fii insarciata : 0%.
Ti-e rau pentru ca ti-e teama ca ai putea fi insarcinata, nu stiu cum sa explic, e un fel de efect placebo sau poate ai alte probleme de sanatate sau pur si simplu sindrom premenstrual.

| anonimmmrr a răspuns (pentru BiuL):

Astazi mi-a venit o scurgere rozalie, dupa putin timp o alta maronie spre negru apoi o alta scurgere rosiatica. Ultima menstruatie a fost pe 22.07 apoi mi-a venit iar pe 13.08, de obicei am o menstruatie neregulata.Mi s-a mai intamplat acum un an sa-mi vina o scurgere rozalie dar nu am dat importanta.

| SameMistake a răspuns:

NU exista sanse.

| anonimmmrr a răspuns (pentru SameMistake):

Cum se explica senzatiile de rau? Sau e din cauza nelinistii?

| neutrino a răspuns:

Sanse sau risc?

| anonimmmrr a răspuns (pentru neutrino):

Nu m-am gandit la un posibil risc pana in momentul in care am cautat de net...nici nu stiam ca se numeste petting. *frecam* e un cunvant cam mare...ne leganam, stateam la el in brate!

| Fatamuntilor a răspuns:

EXCLUS! In conditiile prezentate de tine cu siguranta ca NU!

| anonimmmrr a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Cum se explica starile de rau? Am greata, imi vine sa vomit si totusi nu am mancat nimic stricat sau chestii de genul acesta.Menstruatia ar trebui sa-mi vina, ramane de vazut cel putin in cazul asta!

| Fatamuntilor a răspuns (pentru anonimmmrr):

REPET; daca ati pastrat hainele pe voi e exclus!
Acesta stare de rau poate avea si alte cauze, iar menstruatia poate intarzia si de stres!

| vocea a răspuns:

Nu exista nici o sansa sa ramai insarcinata stai linistita

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai perfecta dreptate: este cea mai tampita intrebare pe care am vazut-o vreodata. Raspuns corect happy

Răspuns utilizator avertizat
| Futhakari a răspuns:

Nu ai sa ramai doar nu iai frecato in asa fel in cat sa se excite sa iasa sana afaralaughing erati inbracati nai frica ca nu ai sa ramai.

| Tulcea a răspuns:

Normal ca nu ca sperma nu ar putea sa asunga in vagin nu il asculta pe morcov