| anonim_4396 a întrebat:

Am făcut sex cu iubita mea cu părinții ei acasă.
Faza e ca după ce am făcut-o mama ei parca devine foarte excitata în prezenta mea.
M-a chemat să o ajut sa ii arat ceva la calculator ca-n iubita nu era asa ai mi-a făcut masaj când stăteam pe scaun și la unmomendat i-a scăpat și mâna în zona genială.
Nu știu ce sa fac. Dacă ii spună Alinei o să zică că sunt e bun și ca mint

9 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Mai bine o faceți în trei, e mai excitant așa ceva! Și, oricum niciuna dintre ele nu ar scoate o vorbă, căci se șantajează reciproc!

| Simpatic a răspuns:

Norocosule happy
Taci din gura si nu te da de gol in fata Alinutei, daca mama e HOT da-i si ei o partida happy

| Violleta2022 a răspuns:

Troll.

| sierra1 a răspuns:

" Anesinobu : i-a scăpat și mâna în zona genială"

deci ai succes la mamă și fiică. Genial. Dar bună-sa nu era acasă?

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Aranjeaza cu amandoua si faceti un threesome, ce naiba pui intrebarea asta aici? Bine, sunt 99% sigur ca esti troll, dar in caz ca nu esti, de ce ne intrebi pe noi? Doar nu mergem noi acolo in locul tau sa facem treaba si + ca nu le cunoaste nimeni de aici pe cele 2 "dame".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Și apoi a sunat alarma? happy

| chuckmanson a răspuns:

Ba în general, la o astfel de situație as spune ca e hartuire sexuală, dar în cazul de față am o vagă impresie ca e troll

| timidu89 a răspuns:

Minte laughing Tu chiar crezi tot ce scriu pustii astia? Daca era asa cum zice, ce il oprea sa o f*ta? Doar nu ii spunea ma-sa la fata ca si-a tras-o cu gaicul ei? laughing Pustii astia cred ca isi bat joc de noi cum vor eiwinking Asta sa o zica unuia de 5-6 ani maxim 8 daca vrea sa fie crezut.

| Muartea69 a răspuns:

Daca e buna masa, baga-te