| anonim_4396 a întrebat:

Am facut sex cu prietenul meu si a pus prezervativul invers pe penis dar nu l a rulat...acesta spune ca n a ejaculat, dar mie imi e frica...deoarece si l a pus sub patura unde n am putut vedea si nu stiu exact ce a facut..nici macar nu l a sters. Apoi l a pus pe partea corecta. Mie ciclul trebuia sa-mi vina ieri si nu a venit azi e a 2 a zi. Credeti ca e riscul la o sarcina? nu am luat pastila de a 2 a zi sau alte pastile anticonceptionale si nici nu eram in perioada fertila.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cum adica invers? L-a pus pe lat?

| GeorgeCazan a răspuns:

Eu unul înțeleg. Cum a pus prezervativul, dacă nu l-a rulat?