| Michell0 a întrebat:

Am fost înșelat de iubita mea... Am iertat-o, dar nu am uitat ceea ce a făcut așa că am întrebat-o de ce a făcut asta din moment ce ei nu îi lipsește nimic iar ea mi-a dat un răspuns care m-a șocat: A vrut să vadă cum e când faci sex cu un bărbat cu penisul foarte mare! Și mi-a spus că a fost bine, că trebuia să facă asta mai devreme sau mai târziu... Ce părere aveți despre această situație? Despre iubita mea neastîmpărată și obraznică? Ne-am împăcat, iar ea mi-a promis că nu va mai face asta niciodată dar eu tot trăiesc cu ideea că *dacă va mai face asta cât eu nu sunt lângă ea?* Voi, ce ziceți referitor la toată situația asta jenantă?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

PS: apropo de faza asta:
„A vrut să vadă cum e când faci sex cu un bărbat cu penisul foarte mare!"
Pe bune?!? acum de curiozitate, oare câți o fi testat ca să dea peste unul cu scula destul de mare ca s-o mulțumească?!? Nu de alta, dar noi nu prea umblăm cu „sculele" la vedere (cum au ele sânii de paregzamplu) - deci e clar că a trebuit să ajungă în intimitatea câtorva până l-a găsit pe „Mr. Big"...
Opinia mea...

18 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred ca nu va mai calca stramb, daca a facut-o odata si a fost satisfacuta, categoric va mai cauta si alta data aceeasi satisfactie.
Din pacate, ea chiar ti-a spus ca tu nu ai cu ce sa o satisfaci, acum raamne sa accepti tu ideea, care este a naibii de dura pentru tine.
Sfatul meu: cauta-ti alta fata, asta este deja pierduta!
Cat despre iubire, aici nici nu se pune problema, pentru ca ea nu simte nimic pentru tin odata ce a plecat dupa primul cu sula mare.

| Lichan1 a răspuns:

Frate o să mai facă categoric eu zic că ar trebui sa ei ceva pentru mărirea penisului ca să o satisfaci și tu

| relian a răspuns:

Daca a facut-o si a fost satisfacuta aia e problema ca o va mai face cu prima ocazie ce i se iveste laughing, vad cineva aici spune no va mai face daca a fost satisfacuta laughing pau cum sa nu mai faci ceva ca ti-a placut zii si tu? Eu cred ca problema esti tu, sau sa nu te iau pe tine, problema e ca nu va potriviti.Iti trebuie alta fata pe care sa o satisfaci tu si care sa stea cu tine.Pe cea cu care esti probabil nu prea e multumita de prestatia ta.Sunt fete si fete fiecare cu nevoile ei, cu pretentiile ei, deci trebuie sa cauti una care e compatibila cu tine.

| Butin a răspuns:

Foarte putini oameni pe pamantul asta pot sa ramana fideli o viata intreaga unei singure femei sau unui singur barbat. Probabil va mai gresi dar cu siguranta vei calca si tu stramb la un momentdat.

| HadesSs a răspuns:

O femeie o data ce o ierti o face din nou pentru ca ea stie a ai sa o ierti din nou. Din punctul meu de vedere esti un prost pentru ca te-ai impacat cu ea din nou. Daca te iubea cu adevarat nu ii statea gandul numai la pl.

| mihai69 a răspuns:

Și dacă ți-a promis, cum crezi că va reuși să se abțină, dacă deja a dat de gustul organului potrivit pentru ea?!?
Tu ai reuși să nu mai mănânci niciodată înghețată (să zicem) dacă i-ai promite ei asta, dar pe de altă parte ai fi un „junkie" după așa ceva?winking

| sofisis a răspuns:

Ce sa zic : wow!
O admir poentru sinceritate iar pe tine te compatimesc putin. Esti cam tolomac happy

| DonGiani a răspuns:

Este greu de tine, crede-mă. Îmi pare sincer rău pentru ce ai pățit sad Depărtează-te de ea și ai grija de tine.

| Emilian65 a răspuns:

Eu nu m-aș fi împăcat cu ea și as fi găsit alta fata care sa ma iubească numai pe mine.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Nu îi lipseste nimic"rolling on the floorNu.Nimic.Cu exceptia unui barbat(barbat, nu imitatie nereusita).

| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Sincer nu vream sa mai citesc de la faza "am iertat-o"
Am zis ca poate vad ceva personalitate in postare, dar nu am gasit decat naivitate si penibilitate.
Trebuie sa fi constient de faptul ca daca a facut-o odata o va face si a doua oara.
Nu trebuia sa-i ceri explicatii, ok si PUNCT!
Ori ce femeie insala cu un motiv.
Acum conteaza ca ai ceva in pantaloni, nu e vina ta in legatura cu marimea, doar la tine facea aluzie.
Poti sa ai si un penis de 17 si sa nu stii sa stisfaci o femeie dar si unul de 12 si sa-ti faci treaba.
Poate te motiveaza putin.
Sper ca nu crezi in faze de genu "promit ca nu mai fac"
Daca crezi, o sa ai surprize pe viitor.
Acum faci ce vrei, doar gandeste!

| Freya1 a răspuns:

Daca a facut asta inseamna ca totusi ii lipseste ceva.
Daca a fost asa sincera bravo ei dar nici tu nu poti sa stai cu incertitudine si gelozie. Daca ai iertato asumati asta si mergi inainte daca nu poti las-o ca nu o sa stai pe vecie tu gelos si ia stresata.

| Drimmero a răspuns:

Cum ai putea ierta asa ceva? Las-o dracu...de treaba.
Una cum trebuie nu gaseai/

| Michell0 explică (pentru sofisis):

O admiri pentru sinceritate, dar pentru gest tot la fel de mult o admiri? Din moment ce eu nu am atins de când sunt cu ea măcar cu degetul vreo altă femeie, iar ea mi-a spus că eu sunt totul pentru ea...Ți se pare normal ceea ce ea a făcut nu? Ținând cont că nu a făcut asta pentru prima oară, ci de N ori în 6 luni de când suntem împreună, pe unde a avut ocazia și cu cine i-a căzut? Mă uimește gândirea voastră, a fetelor: toate aveți tendința să-l vedeți mereu vinovat și prost pe el, pe băiat, dar pe cea care și-a desfăcut cracii la toți care i-au propus, nu o vedeți rău. Tind să cred că toate sunteți la fel din moment ce vă luați apărarea reciproc și vi se pare ceva normal ca să vă crăciți cu oricine, oriunde, chiar dacă sunteți deja într-o relație. Dar dacă un bărbat ar face sex cu alta, gata, s-a terminat lumea. E cel mai rău, cel mai ticălos și cel mai de nimic om, așa-i?

| sofisis a răspuns (pentru Michell0):

In situatia ta da, esti tolomac si de vina. Cum puii mei sa stii ca gagica-ta in 6 luni se craceste peste tot si tu inca o numesti "iubita mea"? Si da, o admir ca ti-a spus adevarul. Probabil pentru ca te stie atat de moale incat iti poate spune fara probleme nu numai ca te-a inselat dar si ca o ai mica...si tu vei spune "e lasa mica mea iubita neastamparata, te iert!" ..Bleah! Nu ai coloana vertebrala absolut deloc si ai tupeul sa spui de mine, care nu am nici o treaba cu cracii gagica-tii, ca sunt la fel ca ea? Ha-ha-ha! Nu dragul meu. Nu toate suntem petarde. Este strict privilegiul tau sa ai la usa una.

| Michell0 explică (pentru sofisis):

Ok, eu sunt tolomac că am luat-o din mocirlă și am sos-o în lume, ca un băiat generos ce sunt și i-am arătat adevărata lume frumoasă și luxoasă, asta a fost greșeala... Probabil asta mi-e răsplata din cauză că am fost prea bun cu ea și am vrut să-i arăt ce viață pot să-i ofer, cum probabil ea nici nu ar fi visat vreodată. Eu nu sunt nici prost și nici tolomac, sunt un băiat educat și cu bun simț, care știe să lase mereu loc de bună ziua, oriunde... Am iertat-o odată să mergem mai departe de dragul copilului pentru că el nu are nicio vină că mă-sa e retardată și nesimțită. Am iertat-o și a doua oară, cu greu ce-i drept dar când am sesizat că ea nu se lasă de asta, că pentru ea deja a devenit o patimă, am renunțat și i-am făcut bagajele, chiar dacă mă doare inima când știu cât de mult am iubit-o. Se pare că adevărata problemă este la ea, ^Sofisis^ nu la mine întrucât eu sunt respectat oriunde merg, toți îmi zâmbesc și mă ajută când am nevoie de ceva, pentru că sunt apreciat și iubit de multe persoane, în comparație cu ea. Dar aștept ziua când va veni și-mi va bate în ușă, rugându-mă cu lacrimi în ochi să o iert dar atunci va fi prea târziu și abia atunci va realiza ce persoană a pierdut definitiv și că nu un penis de un metru contează în viață sau 5 minute în toaleta unui bar. Eu nu disper pentru că pot să găsesc când vreau orice fată, doar că mi-e greu să mai am încredere în alta. Și totuși, iar remarc să de ea nu zici nimic, nu vezi ceea ce ea a făcut ca fiind reprobabil ci tot pe mine dai toată vina. Oare de ce toate sunteți la fel?

| sofisis a răspuns (pentru Michell0):

laughing) E curios ca nu pricepi pentru ca cititul pe diagonala este de obicei o "calitate" a femeilor.
Daca din ceea ce am scris eu tu ai dedus ca mi se pare ok si normal ce a facut ea, ai o problema grava de interpretare.
Si iar e ceva curios pentru ca psihologic vorbind barbatii isi amintesc cel mai bine ultima parte a unui mesaj. Iar eu in ultima parte am scris fix asta: "Nu toate suntem petarde. Este strict privilegiul tau sa ai la usa una." Din asta tu deduci ca eu sunt de acord cu ea. Probabil am denumit-o petarda de drag ce mi-e de ea...zic.